Sohbet aşk

Sohbet Ask diyince aklıma o geliyor her seferinde aslen. Yasanilan onca şeye karşın sanalda sohbetask diye başlasa da dile rahat 7 ay geçmiş bu aşkta. Sizlere Herzaman tartışma mevzusu olmuş chat sohbet sitesinde askmi olur ,yaşanır ? Sorusuna bende ki cevabı anlaticam.

Oluyor evet yazisdigin kim bilir görmediğin birine kalbinin ritmi yalnız slm naber yazmasıyla bile değişiyor.Bu ask mi bilmem ama gönlünün kapıları açılırken bile için titriyor o kişiye.Bir ihtimal saplantı, bir ihtimal davranış bir ihtimal hakikaten aşk bende ki hemen hemen adını koyamadigim.Koyamadim çünkü 7 ay süren sanalda chat sohbet ortamında naber nasılsın ile süregelen her seferinde darbe almış olan dalgalarla boğuşan bı ilişki benimkisi.

İçinde kaybet korkusu olan bı ilişki.Dedim ya kalbinin ritmi değişebilir sana yazarken hatta yazmadığında bile oynar kalbin yerinden.Benimde öyle olmusdu.Kalbim aklım devamlı yer değiştiriyordu.Oyle bir ortam da yaşarsınız ki bu duyguyu yanında kıskançlıgi getirir.Birinin ona canım yazması bile sizi inanırım delirtir.Sanal olarak görünse de aslolan olan kişiler ve Herzaman var olan duyguları.

Ask her yerde..

Ask her yerde sanal reel her yerde … olips sohbet her yerde..

Askiniz sohbetle başlar devam eder bu şekilde tanirsiniz karşınızdaki kişiyi.Sanal aşk la mutlu olabilirsiniz.

Doğru fert’yi sanal ortamdan bulmak, geleneksel tanışma yöntemlerine bakılırsa daha mutlu ve uzun evliliklerin yapılmasını sağlıyor.

Hayatınızın aşkıyla tanışmak için en duygusal yol değil fakat tanıştığınız kişinin doğru kişi bulunduğunu anlamakta en etkili yöntem web üzerinden yapılan flörtler olabilir.

ABD Chicago Üniversitesi’nde yapılan yeni bir araştırmaya gore, web üzerinden tanışan çiftlerin klasik yollarla tanışanlara gore daha mutlu evlilikleri oluyor.

Chicago Üniversitesi psikologları, 2005 ve 2012 yılları arasında evlenmiş 20 bin kişiye mutlulukları ile ilgili sorular sordu.

Katılımcıların ortalama üçte biri eşleriyle internet üzerinden tanıştığı; bu tarz şeylerin da yarısı sanal flört etme

ve sohbet siteleri yada sosyal ağlarda.

Hala evli olanların içinde sanal ortamda tanışmış olanlar daha mutlu. Sanal ortamda süregelen ilişkilerinin boşanmayla sonlanması düzgüsel tanışmalara oranla yüzde 25 daha az.

Eee istatistik ler bile benim dediğimi dile getiriyor.Sanalda sohbetask aşk olur..öyle de güzel yaşanır mis ki evliliğe kadar giden ciftlerimiz bile var çevreımızda.

Bir önceki yazımız olan +18 sohbet başlıklı makalemizde +18 chat, +18 sohbet odalari ve +18 sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*