Radyolu Sohbet Odaları

Radyolu sohbet Odaları

selam arkadaşlar bugün de sizlere söyleşi odalarının en gözde kanallarından biri olan radyo kanalından bahsetmek istiyorum. Radyolu söyleşi odaları hakkında düşünceleriniz veya var ise önerilerinizi almak için sizlere bilgilendirme makalesi yazmak istedim.

Mevzu başlıklarımızdan bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz. Radyolu sohbet ne demek? Radyolu söyleşi nasıl yapılır? Radyolu sohbet kuralları nedir?

Radyolu söyleşi ne demek ?

İnsanların İnternet üzerinden sunucumuza bağlanarak telefondan veya tablet bilgisayarlardan radyo dinleyip sohbet etmelerini sağlayan sosyal ağ sitesidir. Birbirinden farklı ülkelerden bağlanan kullananların aynı anda radyo dinleyip bulundukları kanalda söyleşi ettiren sitedir. Olips.Org ekibi olarak bu mevzuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Katılan kullanıcılardan aldığımız yorumlar ve güzel eleştiriler yardımıyla daha ileri seviyelere taşıyarak yeni dj arkadaşlar getirmiş bulunmaktayız. Sizde sevdiklerinize şarkı isteyip ödül etmek istiyorsanız tercihiniz biz olmalıyız.

Radyolu söyleşi nasıl yapılır?

Radyolu söyleşi odalarına bağlanırken yapmamız gerekenler önce girdiğimiz kanalda bulunan radyo linkine tıklayarak radyomuzu açmak olacaktır. Radyomuzu açtıktan sonra kanal genelinde bulunan dj arkadaşımızın yayın formatını öğrendikten sonra ona nazaran istek yapılmalıdır. şu demek oluyor ki Slow yapıt çalıyorsa hareketli parça istemek ne kadar doğru olabilir ki ? Sizin de bu mevzuda özverili olmanızı temenni ediyoruz. Bu şekilde davrandığınız sürece hem kanalda sohbet edebilir hemde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Radyolu sohbet kuralları
Radyo kanalına girdikten sonra düzey sınırları dahiline çıkmak yasaktır.
Kanalda küfürlü konuşmak, tartışma yaratmak, dj görevlisine hakaret etmek ne olursa olsun yasaktır.
Kanalda bulunan kullanıcılar içinde münakaşa yaratacak sözler sarf etmek yasaktır.
Kanalda bulunan kullanıcının istek isteyip dj operatörünün listeye alındı iletiından sonra ” Benim isteğim çalınmadı, hadi çalsana vs” benzer biçimde kelimeler kullanması yasaktır. Sıraya alındıysa illaki çalınır.
Dj operatörünün istek panelini kapatması dahilinde dilek isteme mevzusunda ısrarcı davranmak yasaktır.

Kelebek sohbet odalarına giren kullanıcıların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması gerekmektedir. Aksi taktirde kanalda uyarılıp, kullanıcı aynı şekilde kurallara uymadığı taktirde kanaldan atılması söz mevzusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Chatrulet chat siteleri başlıklı makalemizde chat, chat rulet ve chat rulet chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*