Mobil Sohbet

Artık söyleşi etmek çok kolay!

Vakit degisdi her insanın elinde akıllı bir telefon var.Iyi ki de var.Teknoloji sayesinde artık arkadaş bulmak daha kolay.

Gelişen dünyanın sembol adı olan Olips.Org ile artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz

MOBİLDEN GİRENLER DAHA az mevzuŞUYOR

Mobil girişler aktif olduğunu bildirelim, mobilden girenlerin daha azca konuşarak sohbete ortak oldukları gözlemlenmektedir. Bu konuşma durumu da daha çok kişisel bir olaydır. Mobilden girmenin rahatlığı tartışılamaz fakat, sohbeti takip etmekte güçlük çekilmektedir.

Bundan dolayı daha az mevzuşmanın altında geriden gelmesi olabilir. Geriden gelmesi kelimesini açıklamak gerekirse, dönen sohbeti takip etmekte zorlandığı için cevap vermesi de süre almaktadır. Bazı mobil kullanıcıların da tam aksine daha hızlı ve seri yazabildikleri gözlenmiştir. Özellikle oyun odalarında sorulan sorulara bilgisayarda klavye kullanan kişilerden daha hızlı yazarak puan almaları o kişilerin aslına bakarsak hızlı olduklarını ve davranış edindiklerini göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan istanbul sohbet odaları başlıklı makalemizde istanbul chat, istanbul chat odaları ve istanbul liseli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*