Liseli chat odaları

Slm arkadaşlar bugün sizlere liselilerin çoğunlukla girmiş olduğu sohbet odalarından anlatmak isterim. Liseli söyleşi odalarında neler var bu liseli chat odaları nerelerdedir? Bunları sizinle paylaşacağım…

Liseli söyleşi odaları ne demek?

Biliyorsunuz ki artık sohbet odaları fazlaca rağbet görmektedir. Bu odaların içerisinde oldukça fazla kelimesine nazaran kanal bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şöyledir; Bursa söyleşi odaları, Mynet sohbet odaları, Kelebek sohbet odaları, İzmir sohbet odaları, İstanbul sohbet odaları benzer biçimde daha adını sayamayacağım bir sürü oda bulunmaktadır. Bu odaları hem ismi gereği kişisel sayılsa da tamamen topluma açık ve herkes tarafından girilebilen kanallardır. Bunlardan sadece bazı kanal özel ve herkesin giremeyeceği kanallarda vardır. Bunlar; yönetim kanalları yalnız bayanların girebildikleri #girls kanalları ya da erkeklerin girebileceği #boys kanallarıdır.

Liseli Chat odalarına nasıl girebilirim?

Liseli Chat odaları

Liseli chat odalarına girmek için İnternet bağlantınızın olması gerekmektedir. Bu sayede ister telefondan isterseniz bilgisayar veya tabletlerden girebilme olanağınız oldukca yüksektir. Liseli sohbet odalarına girdikten sonra bazı kurallarımız bulunmaktadır. Siz de taktir edersiniz ki seviyeli ve dürüst söyleşi edebilmeniz için ortam düzenini sağlamak ve yönetmek için bazı kuralların konulması şarttır.

Bu kuralları belirtmek için sizlere şöyle bir kaç madde hazırladım;
Liseli chat odasında siyasi, dini, politik tartışmalar yaratmak ve bu konuda ısrarcı olmak ne olursa olsun yasaktır.Bu tür mevzuşmalara katılmak ve kanalda bulunan yöneticilere karşı çıkmak yasaktır.
Kanalda bulunan yöneticilere karşı çıkmak yada onları kışkırtmak gurur kırıcı kelimeler kullanmak yasaktır.
Kanalda cinsel içerikli sohbetlere katılmak ve kanal genelinde bunları belirtmek yasaktır.
Kanala cinsel nicklerle katılmak yasaktır.
Kanal içinde argo konuşmak, hakaret etmek, kavga çıkarıcı sözler sarf etmek yasaktır.

Liseli chat odalarına katılmış kullananların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uymaları kabul edilmiş sayılmaktadır. Bizim amacımız kırmak yada sıkmak değil. Yalnız kanal içinde daha seviyeli ve dürüst ilişkiler kurmaları için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mersin Sohbet Odaları başlıklı makalemizde cinsel sohbet, mersin chat odaları ve mersin gabile sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*