Kamu Sohbet Odaları

Slm arkadaşlar bugün sizlere anlatacağım mevzu kamu sohbet odalarına bağlanmak. Kamu çalışanlamış olurına özel odalar açarak bir araya topladığımız kamu söyleşi kısmınden bahsetmek isterim. Kolaylıkla kendi ilgi alanınıza bağlı kalarak bu bölüme ayrılmış olan sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Kamu sohbet odalarına bağlan!

İnsanları bir arada toplayıp onların chat ve söyleşi yapma alışkanlıklarını kazandıran bir söyleşi sitesi ile sizlere daha kaliteli, seviyeli, dürüst sohbetlere konu alan Olips.Org ekibi olarak chat ve söyleşi hizmeti vermekteyiz. Gün aşırı çalışmak zorunda olduğumuz kadar, kendimize de zaman ayıracak bir vaktimizin olması lazım kamu söyleşi odaları ile arzu ettiğiniz zaman sohbet odalarına katılabilir doyumsuzca söyleşi edebilirsiniz. Aynı zamanda radyo, oyun, eğlence kanallarında da mükemmel eğlenceler sizleri bekliyor. Radyo dinleyip çalışma arkadaşlarınıza istek isteyerek onları sevindirebilirsiniz.

Mobil sohbet olanakı ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulan mobil söyleşi uygulaması daha rahat ve istenilen zamanda sohbet odalarına bağlanma olanağına haiz olmanızı sağlamaktadır. Bu soğuk kış gecelerine içinizi ısıtacak sohbetlere katılmak yeni arkadaşlar edinerek kendinize sosyal çsafha edinmek istiyorsanız ne olursa olsun tercihiniz hepimiz olmalıyız. Olips.Org ekibi sizlere sunulan bu söyleşi odalarını değerlendirmenizi ve bizimle birlikte Türkiye’nin yeni söyleşi sunucusu olmamızı desteklemenizi rica ediyoruz.

Kamu sohbet kuralları.
1.Kanalda bulunan kullanıcılarla tartışmak, kavga etmek, küfürlü konuşmak ne olursa olsun yasaktır. Bu tür polemiğe giren kullanıcıların kanal görevlilerince ihtarlması gerekebilir.
2.Kanala giren kullanıcılar ile seviyeyi düşürmeden, rahat ve güvenli bir şekilde söyleşi etmek istiyorsanız kanal görevlilerinin ikazlarını dikkate alarak onların yönlendirdiği şekilde söyleşi etmeniz gerekmektedir.
3.Özellikle Radyo kanalında bulunan dj arkadaşlara baskı oluşturmak ve istekler mevzusunda münakaşa yaratacak sözler kullanılması yasaktır.

Kanala giren kullananların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması kesinlikle zorunludur. Kurallara uyulmadığı taktirde kanaldan uyarılıp sonrasında ise kanaldan uzaklaştırılması söz mevzusu olabilir. Bu konudaki anlayışınıza teşekkür eder güzel vakit geçirmeniz dileği ile iyi akşamlar dilerim. Mevzu ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum paneline yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chat sohbet yap başlıklı makalemizde chat, kelebek sohbet ve mynet sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*