Fark yaratan sohbet odaları

Sevgili Olips.Org kullanıcıları bugün sizlere söyleşi odaları hakkında bilgi vereceğim. Sohbet odalarının amacı nedir ve bağlanma yöntemleri nedir bu mevzuda yazı yazdım ve sizinle paylaşacağım.

Söyleşi odaları nedir?

Düşünce özgürlüğü bir bakıma eleştiri özgürlüğüdür. Eleştirinin olmadığı ortamda, hele hele korkunun olduğu ortamda neyin güzel neyin çirkin, neyin iyi neyin kötü olduğu özgürce söylenemeyeceği için sohbet odaları da bu alanda gelişemez. Fakat Olips.Org ekibi olarak bu olanakı size sonuna kadar sunuyoruz. Hiçbir kısıtlama olmadan özgürce sohbet edebilmek adına elimizden geleni fazlasıyla oluşturmaya çalışıyoruz. Bizim farkımız ise bu yönde ortaya çıkıyor, sizin daha rahat ve emin bir şekilde sohbet etmeniz amacı ile yeni korumalı sistemler sövgü, hakaret, kırıcı sözler olmaması adına bir çok koruma şekilleri ve görevli arkadaşlarla çalışma içerisindeyiz.

Söyleşi odalarının amacı nedir?

Sohbet odaları, insanoğluın bir araya gelerek sohbet ortamı oluşturmak ve bu ortamda dileği gibi sohbet, muhabbet, radyo, eğlence, yarışma, bulmaca benzer biçimde daha bir çok oyun ile sizlere arkadaş arama fırsatı sunmaktadır. Amacımız önce dostluk ve kardeşlik açısından güzel zaman geçirmek ve bu süre geçirme esnasında hep beraber eğlenmektir. Canınız sıkılınca ya da biriyle dertleşmek istiyorsanız sitemize girerek sohbete bağlan resmini tıklayıp kolaylıkla aramıza katılabilirsiniz.

Sohbet odalarımızdan bazıları şunlardır;

#Chat odası

#sohbet odası
#muhabbet odası

#radyo odası

Bu odalardan herhangi birine ya da hepsine bağlanmanız mümkün olacaktır. Fakat muhabbet etmek ise biz muhabbetin altına vururuz. Bir birinden değerli ve işinde başarılı olan dj arkadaşlarımız ile siz de sevdiklerinize şarkılar armağan ederek onları sevindirebilirsiniz. Şarkı isteme sınırı olmadan kolaylıkla vakit geçirebileceğiniz özgürce takılabileceğiniz bir site arıyorsanız ne olursa olsun doğru adrestesiniz.

Bir önceki yazımız olan Periscope Görüntülü sohbet ne demek? başlıklı makalemizde Periscope Görüntülü sohbet, Periscope sohbet uygulaması ve Periscope uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*