Chatrulet chat siteleri

Selam arkadaşlar bugün sizlere chat siteleri ve chat rulet hakkında biraz bilgi vereceğim. Milyonlarca insanoğlunun girip chat rulet chat sitelerinde nasıl vakit geçirdiğini özetleyen bir makale hazırladım.

Chatrulet ne demek?

Chat insanlar içinde yada İnternet ortamında aynı anda buluşup söyleşi edilen sanal ortamlardan biridir. Sohbet etmek yeni arkadaşlarla tanışmak için tasarlanmış programlama yazılımıdır. Günümüzde bu tür sitelere oldukça giriş elde eden chat rulet odalarında sizde kendinize toplumsal arkadaş edinebilirsiniz. Rulet ise farklı bir sistemdir bir söyleşi sitesinde rastgele kullanıcı arayarak kız yada erkek bulunduğunu ancak sohbet edince anlayabileceğiniz bir sistemdir. Fakat bizim sistemimiz daha güzel ve daha anlaşılır bir ortamdır. Bununla beraber müzik dinleyebilir, sevdiklerinize şarkılar armağan edebilirsiniz. Hem müzik hem sohbet ikisi bir arada ne güzel olur demi arkadaşlar.

Chatrulet sohbet siteleri kuralları

Farklı ülkelerden varlıklı fakir, genç yaşlı bir çok kullanıcıya ev sahipliği meydana getiren Olips.Org ekibi olarak sizleri de aramızda görmekten mutlu oluruz. Siz kıymetli kullanıcılarımıza mobil sohbet olanakı da sunmaktayız, bu sayede dilediğiniz süre arzu ettiğiniz yerden kanalımıza bağlanabilir, sohbetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Chat rulet kurallarımızı anlatayım sizlere;
Kanalda bulunan kullananların birbirlerini kıracak sözler sarf etmesi rahatsız edici kelimeler kullanması yasaktır.
Kanalda bulunan görevlilerin izni olmadan reklam yapması yasaktır. Örneğin; mail, telefon numarası, internet adresi vb.
Kanalda cinsel içerikli mevzuşmalar, küfretmek, hakaret etmek, münakaşa yaratacak sözler kullanmak yasaktır.

Bu kanala giren kullananların bu kuralları kabul etmiş sayıp ona nazaran davranmalarını rica ediyorum arkadaşlar. Bizim hedefimiz seviyeli dürüst bir sohbet imkanı sağlamak, bundan dolayı bu kuralları dercetmek zorundayız. Sizde bilirsiniz ki bir yerde düzen olmayınca oranın ortamı içten ve samimi olmaz. Bu konudaki hassaslığınız için teşekkür eder saygı ve merhabalarımı sunarım.

Bir önceki yazımız olan Liseli chat odaları başlıklı makalemizde cinsel sohbet, liseli chat ve liseli chat odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*