+18 sohbet

Kullanıcılarımıza +18 mobil söyleşi olanakını ücretsiz ve üyeliksiz olarak sunmaktayız. Sizler de mobil söyleşi 18 odalarımıza katılarak anında yeni arkadaşlarla ücretsiz olarak söyleşi etmeye başlayabilirsiniz. Söyleşi odalarımız içerisinde sizleri sakınan güvenlik dostlarımız bulunduğu benzer biçimde giriş esnasında reklam, sövgü ve hakaret içermeyen rumuz kullandığınız taktirde kesintisiz aramıza katılabilirsiniz

Bu oda sohbet severler içindir ve +18 bir söyleşi sayfasıdır. +18 ve büyükler bayanlar, erkekler burada söyleşi ederler.

2) +18 söyleşi kanalında öteki kullanıcılar tarafından rahatsız ediliyorsanız Kanal görevlileri, İsminin yanında ( @ ) olan operatörlere şikayet ediniz.

3) İsminizi değişmek için Kanal içinde ( /nick takmaisim ) Şeklinde değiştirebilirsiniz.

4) Özelde sadece teke tek konuşmak isterseniz seçtiğiniz ferdin isminin üstüne fare ile çift tıklatın veya mevzuşma penceresine /q tekmaisim yazın enterlayın.

18 söyleşi kanalıyla alakalı sorununuz yada görüşünüz var ise bize yazmaktan kaçınmayın ( Olips.org ) yönetimi ile paylaşa bilirsiniz.

6) unutmayın! +18 söyleşi ve chat kanalı üyeliksiz ücretsiz ve parasız sunulan bir söyleşi odasıdır. Bundan dolayı rağmenızdaki kişi sizle söyleşi etmek zorunda olmadığını ihmal etmeyin. Eğer sizle yazışmak istemiyorsa hakaret etmeyin.

Bir önceki yazımız olan Karaman Sohbet başlıklı makalemizde chat, karaman chat ve karaman seviyeli chat hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*